reklam
reklam

SON DAKİKA

Haber Nakliyat 7/24
reklam

İÇTAŞ NAKLİYAT

İÇTAŞ NAKLİYAT OLARAK SADECE MOBİLYALARINIZI DEĞİL HAYATLARINIZI TAŞIYORUZ

HER TAŞIMA ÖNEMLİDİR MESAFE FARKETMEZ

İstanbul içi veya mevcut konumunuza 100 km yakındaki bir yere taşınmanın evden eve nakliyat olarak kabul edildiğini biliyor muydunuz ? Ancak – sadece kısa mesafe taşınıyorsanız (isterse aynı bina içinde olsun) bu profesyonel bir nakliyat şirketine ihtiyacınız olmadığı anlamına gelmez. Taşınmak stresli ve bunaltıcı büyük bir projedir. Ama İÇTAŞ NAKLİYAT’la öyle olmak zorunda değil. Bu yüzden size yardım etmek için buradayız. İÇTAŞ NAKLİYAT ; tam ambalajlama, demonte, monte, marangozluk, elektrik işi dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ek olarak; güzel sanatlar, antikalar, mermer, cam gibi kırılgan ve hassas eşyalar için özel ambalajlama ve özel taşıma kasaları sunuyoruz. İhtiyacınız ne olursa olsun İÇTAŞ NAKLİYAT uzman kadrosuyla diğer nakliyat şirketleriyle ulaşamayacağınız bir müşteri hizmeti sağlar.Evden eve nakliyat fiyat alma konusunda en kaliteli hizmeti en uygun fiyata alacağınıza emin olun. Ama unutmayınki kalite hiçbir zaman çok ucuza alınamaz.

MUTLU TAŞINMANIZI İSTİYORUZ-Evden eve nakliyat fiyat
Taşınmanın çok zor ve maliyetli görünebileceğini biliyoruz. Bununla birlikte İÇTAŞ NAKLİYAT ücretsiz ekspertiz sonucu taşınacak eşyaların hacmi, gerekli taşıyıcı eleman sayısı ve istediğiniz her türlü özel hizmete göre fiyatını oluşturur. Evden eve nakliyat fiyat araştırması yaparsanız İÇTAŞ NAKLİYAT İstanbul’daki nakliye şirketleri arasında verdiği hizmete göre en uygun fiyatla çalışan bir şirket olarak değerlendiriliyor. Başlamadan önce her müşteriyle ; taşınma detayının, beklentisinin ve ödeyeceği ücretin tam olarak mutabık kalınarak anlaşılması bizim için çok önemlidir. Ve bilinmesi gereken en önemli detay , her taşınma farklıdır. İster stüdyo bir daireyi, ister 5 odalı bir evi taşıyalım emin olun keyifli bir taşınma deneyimi yaşayacaksınız. SÖZ VERİYORUZ SANDIĞINIZDAN ÇOK DAHA KOLAY TAŞINACAKSINIZ.

İÇTAŞ NAKLİYAT OLARAK NASIL TAŞIYACAĞIMIZI BİLİYORUZ -evden eve nakliyat fiyat
İÇTAŞ NAKLİYAT binlerce ailenin yeni evlerine, dairelerine taşınmasına yardımcı olmuş deneyimli nir nakliyat şirketidir. En önemlisi siz sayın müşterilerimizin ne istediğini çok iyi biliyoruz. Dürüstlük, hız, uygun fiyat ve maksimum özen göstermek. Bu nedenle İÇTAŞ NAKLİYAT İstanbul’daki binlerce memnun müşteri ve güvenilecek bir nakliyat şirketi olarak, ister Kurtköy’den Sarıyer’e; ister aynı bina içinde taşının taşınmanın en doğru adresidir ve tüm nakliye şirketleri arasında #1 olmayı tutarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Firma YetkilisiNaz Beğbağa
Yetkili Telefon0532 338 39 04
Telefon0216-330-43-33
Faks
Web Sitesihttps://ictasnakliyat.com
E-Postainfo@ictasnakliyat.com
Firma AdresiBağdat Caddesi no :157 da:10 selamiçeşme kadıköy
İl / İlçeİl ve İlçe Belirtilmemiş.
SektörlerSektör Belirtilmemiş.
reklam
Bu firma 17 Aralık 2020 - 20:27 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.
reklam
SON EKLENEN FİRMALAR
reklam
SON DAKİKA